АГРОРЕГІОНИ

На Закарпатті стартував ягідний сезон

18.04.2024 11:53
3

Весна 2024 року унікальна, і це одноголосно стверджують майже всі українські фермери.  Через  аномально високі температури в Україні не лише почала цвісти лохина, а й значно раніше стартував ягідний сезон. Про це повідомляє Ягідник, пише agronews.ua.

Так, ягідівники вже почали збирати перші врожаї ягід з закритого ґрунту. Зокрема, вже тиждень тому, 10 квітня, перший промисловий збір суниці провели у фермерському господарстві «Ягоди Закарпаття».

Особливість ФГ «Ягоди Закарпаття» полягає в тому, що частину насаджень суниці садової тут вирощують під накриттям у… міжряддях винограду. Така технологія забезпечує «взаємовигоду», кажуть засновники господарства, адже завдяки суниці садовій тут планують зібрати більше винограду

За словами співзасновник господарства Івана Рацина, суничний сезон у 2024 році розпочався на тиждень раніше, ніж минулоріч:

“Так, минулого року перший збір ягоди ми провели 16 квітня, а цього року – 10 квітня. Такого раннього достигання суниці в нас ще не було. Зараз у нас достигають сорти Гарда, Альба та Фелісіті”.

Суничний сезон у ФГ «Ягоди Закарпаття» триватиме приблизно до 10-15 червня. Ягоди прогають як на місцевому базарі та в мережі місцевих супермаркетів, так і по Україні: “У нас купують оптові партії суниці для продажу в Києві, Львові, Дніпрі та навіть Миколаєві. Загалом я вважаю, що сезон цього року буде вдалий, – каже Іван Рацин”.Перегляди: 765
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: