АГРОРЕГІОНИ

На Закарпатті планують побудувати річковий порт із перевантажувальним терміналом

01.04.2024 15:15
tysa-685

На Закарпатті на березі Тиси може з’явитися річковий порт з мультимодальним терміналом. Про це говориться у повідомленні Закарпатської ОВА у Facebook.

Як зазначив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький, до відомства із запитом про виділення земельної ділянки для такого об’єкта звернулося ДП «Адміністрація річкових портів».

«Мультимодальний термінал — це виробничо-перевантажувальний комплекс, який використовується для навантаження, розвантаження, зберігання вантажів тощо. Він може бути розташований на території залізничних станцій, аеропортів, морських та річкових портів», — уточнили в ОВА.

Ідеться про те, що завдяки йому можна організувати міжнародні перевезення Тисою із виходом до більших судноплавних річок.

«Річковий порт та мультимодальний термінал стануть першими об’єктами такого типу в межах Закарпаття. Його важливість для міжнародних перевезень для країни і нашого краю зокрема складно переоцінити. Вивчаємо документальну базу, проблемні питання, комунікуємо з усіма зацікавленими структурами, щоб розробити стратегію якомога швидшого втілення проєкту», — зауважив Мирослав Білецький.


Перегляди: 121
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: