ВАЖЛИВО

На виставці AGRO Challenge BEDNAR представив сівалку  MATADOR MO 6000

27.05.2024 13:00
Image-1

На виставці AGRO Challenge компанія BEDNAR представила сівалку для смугового посіву MATADOR MO 6000, повідомляє agronews.ua.

Дана сівалка призначена для посіву ріпаку, зернових та широкорядних культур. Концептуально даний агрегат має секцію доліт з гідравлічним захистом AUTO-RESET з максимальним зусиллям спрацювання 870 кг, що обробляє ґрунт на глибину до 35 см, далі вирівнювання ґрунту і безпосередьно посів з одночасним внесенням добрив.

При цьому добриво може вноситися 3 способами: під лапу, на поверхню або у рядок. Або можна міксувати ці варіанти.

Зверніть увагу на шинний коток, він розміщений зі зміщенням в шаховому порядку. Це дає ряд переваг: зменшення навантаження на трактор, гарний ефект самоочищення, стабільність роботи та легка заміна у випадку проколу. Так як кожне колесо кріпиться окремо.

На даній сівалці ми бачимо стандартну нашу зернову шину з паралелограмним кріпленням сошників, що забезпечує гарне копіювання рельєфу поля. Але також трьохточкова навіска дозволяє агрегатувати і інші сівалки, наприклад, просапні.

“По-перше це шестиметрова сівалка, яка сіє широкий спектр культур. Основна фішка – це смуговий посів, а також посів по традиційній та мінімальній технології. Матадор має декілька фішок. Основна із них – це те, що два ряди лап мають гідравлічний захист окремо кожної стійки. Також це пластиковий бункер загальним об’ємом 5000 л, двобункерна система. Її особливістю є те, що бункер під надлишковим тиском. Наступною особливістю є те, що прикочуючий шийний каток, який розміщений поза робочими стійками, розміщений в нас в два ряди”, – розповів Володимир.Перегляди: 16
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: