НОВИНИ

На Волині від депутата вимагають повернути громаді земельну ділянку

19.10.2020 18:02
Ayction_zemlja_2019_02

Прокурори Волинської області наполягають на поверненні депутатом Ківерцівської міськради земельної ділянки, виділеної незаконно. Маневицька місцева прокуратура звернулася до суду із позовом про визнання незаконними та скасування рішень Ківерцівської міської ради щодо відведення у власність її депутату земельної ділянки. Про це повідомляє Пресслужба Волинської обласної прокуратури, пише agronews.ua.

У квітні 2019 року обранець громади на сесії, не повідомивши про наявність у нього конфлікту інтересів, взяв участь у голосуванні й проголосував “за” виділення собі ділянки площею 0,2 га в одному з сіл Ківерцівського району.

Згодом суд притягнув депутата до відповідальності за адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, визнавши його винним у порушенні вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (адміністративні правопорушення, передбачені ч. ч. 1,2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення) й призначивши покарання у виді штрафу в розмірі 1700 грн.

Прокурори ж звернулися до суду, аби скасувати незаконне рішення міської ради, ухвалене у порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції», та наполягатимуть на поверненні депутатом громаді незаконно отриманої земельної ділянки.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: