НОВИНИ

На Волині фермер заборгував сотні тисяч гривень орендної плати

18.08.2020 15:32
agro

Господарський суд Волинської області задоволив позов Володимир-Волинської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Волинської обласної державної адміністрації, Володимир-Волинської РДА та Зимнівської сільської ради Володимир-Волинського району про стягнення із суб’єкта господарювання заборгованості з орендної плати за землю та пені. Підставою пред’явлення позову стало систематичне порушення орендарем умов договору оренди земельної ділянки площею понад 6 га поблизу села Зимне. Про це повідомляє volyn, пише agronews.ua.

Орендодавець же, попри значні фінансові втрати бюджету, жодних заходів задля стягнення заборгованості не вживав, відтак у ситуацію втрутилася прокуратура. У суді прокурори домоглися стягнення з орендаря заборгованої орендної плати.

Прокурори з’ясували, що ділянку підприємство орендує з липня 2008 року.

У січні 2018 року за результатами розгляду позовної заяви Володимир-Волинської місцевої прокуратури постановою Рівненського апеляційного господарського суду у договір оренди внесено зміни щодо розміру орендної плати.

У відповідності до чинного законодавства, орендна плата відтоді становить 3% від нормативної грошової оцінки землі на рік і, систематично вносячи її в неповному розмірі, орендар заборгував до бюджету понад 360 тисяч гривень.


Перегляди: 0
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: