НОВИНИ

На відновлення системи зрошення виділили 200 млн грн

03.01.2023 14:05
paek44

200 млн грн виділено на відновлення системи зрошення на контрольованій території України. Про це повідомив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький, говориться у повідомленні Мінагрополітики, пише agronews.ua.

«Завдяки роботі ЗСУ вже вдалося звільнити значну територію України, в тому числі площі сільгоспугідь. По цих землях першочерговим завданням є їх швидке розмінування і підготовка до весняно-польових робіт. Крім того, вже виділено 200 млн грн на відновлення системи зрошення на контрольованій території, що дозволить збільшити врожайність», — зазначив він.

Також, за словами Висоцького, завдяки співпраці з Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) було безкоштовно розподілено понад 30 тис. рукавів для тимчасового зберігання збіжжя. Йдеться про додаткове зберігання для понад 5 млн т агропродукції, а також необхідне технічне обладнання для наповнення цих рукавів та їхнього розвантаження.

Він також зауважив, що прямі та непрямі фінансові збитки у сільському господарстві за цей рік через війну можуть становити близько $40 млрд.Перегляди: 3
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: