НОВИНИ

На Тернопільщині запустили новий елеватор

23.08.2020 12:35
ab8c1b575324a8bfb5d6192dc4ae02a9_M

У селі Яструбове Тернопільської області запустили в роботу другу чергу елеваторного комплексу потужністю 100 тисяч тонн зберігання та переробки зернових на рік. Як повідомляє пресслужба компанії «Агропродсервіс», було запущено зернозбиральний бункер, сушку, очисник та транспортувальник, пише agronews.ua

«Після вдосконалення виробничого процесу ми можемо працювати цілодобово та забезпечити переробку понад 100 тисяч тонн зерна на рік», – розповідає директор ТОВ «Галицька зернова компанія» Андрій Боярчук.

У компанії наголошують, що головною перевагою цього перевалочного елеватора залишається підведена колія, наявність власного тепловозу та можливість формувати маршрути доставки.

«Для нас це не лише елемент розширення виробничих можливостей. Це, в першу чергу, робочі місця і податки в громаду. Адже нашою філософією завжди була фраза “розвиваємося там, де живемо”», – говорить генеральний директор компанії «Агропродсервіс» Андрій Баран.

Загальні елеваторні потужності ПАП «Агропродсервіс» сягають майже 200 тисяч тонн одноразового зберігання, додали в компанії.


Перегляди: 4
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: