НОВИНИ

На Сумщині волонтери врятували з трясовини сліпого собаку

26.08.2020 15:03
chol2

Про те, як волонтери-зоозахисники на Сумщині врятували старенького песика від смерті у болотяній трясовині повідомили на фейсбук-сторінці Сумського товариства захисту тварин, пише agronews.ua.

“Супермени? Лицарі? Герої? Ні, це наші активісти!
Сьогодні прийшло повідомлення про собаку, який вже ДРУГИЙ !!! день як не може вибратися з болота. Трясовина, густа, чорна, смердюча. Мабуть, хотів напитися водички і провалився. Самостійно вибратися шансів у собаки не було.
Удвох, Олександр Володимирович і Льоша, провели рятувальну операцію. Один на березі, другий прив’язаний за пояс мотузкою і з двометровим зашморгом в руках … І ура! Небезпека минула, собака на березі”, – йдеться у повідомленні.

“Старенький, сліпий, змучений … Погодували, відмили від болотних “ароматів”, і … забрали в ЦП. Так що у нас +1 дідок. Навряд чи у нього будуть шанси знайти будинок, сім’ю, але тепер у нього точно буде сита старість, в любові і турботі наших волонтерів.
І ви приходите провідувати дідусика, бажано з сирком або різними м’ясними смаколиками “, – написали зоозахисникі.Перегляди: 0
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: