АГРОРЕГІОНИ

На Рівненщині збудували найпотужніший комбікормовий завод на Заході України

14.02.2024 17:18
6

На Рівненщині завершили будівництво найпотужнішого на Заході України комбікормового заводу. Потужність заводу – 30 тонн в годину. Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль. Про це повідомляє Рівненська ОДА, пише agronews.ua.

«Команда ТОВ «Реноме-Євробуд» спільно з партнерами, а також Агрокорпорацією «Крупець» завершили будівництво сучасного та потужного комбікормового заводу. Тут вироблятимуть розсипчасті та гранульовані комбікорми, а також кормові добавки європейської якості для птиці, великої рогатої худоби та свиней», – сказав очільник області.

Також він додав, що завод укомплектований автоматизованими системами виробництва за європейськими інноваційними технологіями, оснащений сучасним енергоефективним обладнанням. Комбікорми будуть вироблятися  для власних потреб агрокорпорації, а також на замовлення підприємств на Заході України для годівлі великої рогатої худоби, свиней та птиці.

Окрім того, на виробництві буде 10 додаткових  робочих місць.

«Вдячний бізнесу, що вірить в нашу перемогу і не боїться вкладати кошти в розвиток регіону. Адже поява такого підприємства – це не лише про розвиток тваринництва на Рівненщині, а й про додаткові робочі місця, наповнення бюджетів та розвиток території», – зазначив Олександр Коваль.

Очільник області наголосив, що в нинішніх умовах підтримка бізнесу – одне з пріоритетних завдань Рівненської ОДА та центральної влади. Саме для цього Президент України Володимир Зеленський започаткував  Всеукраїнську економічну платформу «Зроблено в Україні». Сьогодні, які ніколи, важливо чути думки і проблеми бізнесу.Перегляди: 106
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: