НОВИНИ

На Рівненщині запустили нову сироварню

16.12.2022 17:07
af5fad5f2c00cb10335f53e9352032a6_M

На базі промислової ферми в селі Здовбиця Рівненської області відкрили ще одну сироварню в мережі «Сімейних молочних ферм». З наступного року тут планується виробляти щонайменше 2,5 тонн сиру на рік. Про це повідомляється на сайті Земляк.

Зазначається, що асортимент продукції включатиме не лише кисломолочний сир, а й адигейський, халумі, рікоту, моцарелу, бринзу з різними смаками.

Також сироварня перероблятиме молоко на сметану, масло, пастеризоване молоко. Вже встановлена лінія розливу потужністю до 5 тис. л на місяць.

Реалізація проєкту з відкриття сироварні стартувала в травні. 28 листопада було отримано дозвіл НАССР.

Відкриття нової сироварні частково профінансовано коштом державної програми єРобота, яка передбачає створення двох додаткових робочих місць.

Сироварню відкрито в рамках нової стратегії «Сімейних молочних ферм» – «Сімейна сироварня в кожному районі». Згідно з нею, до кінця 2023 року планується збільшити кількість сироварень, які обслуговуватимуть молочні ферми проєкту, до шести.

Наразі в мережі працює сироварня «Юнікасоль» потужністю 600 кг на місяць та готуються до відкриття сироварні на базі сімейних молочних ферм «Молочний край» (Рівненська область) і «Молочна мрія» (Волинська область).


Перегляди: 6
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: