АГРОРЕГІОНИ

На Рівненщині розвивають полуничний агротуризм

31.05.2024 16:28
4

На Рівненщині розвивають полуничний агротуризм. У селі Маща Рівненського району не лише вирощують ягоди, а й пропонують людям їх зібрати особисто. Про це повідомляє Рівненська ОДА, пише agronews.ua.

Розвиває агротуризм родина Мельників. Ягідництвом  розпочали займатися ще у 2011 році. Спочатку було декілька соток землі, а вже сьогодні фермери працюють на 23 гектарах, частина з яких під органікою. 

Ознайомився із веденням сімейного бізнесу заступник голови Рівненської ОДА Олександр Кохан. 

Полуниця займає 2 га. Сорти переважно нідерландської та італійської селекцій. Усе під крапельним поливом. Також вирощують малину, обліпиху, озиме жито, займаються садівництвом.

«Підприємство розвивається та просуває свій бренд «Garbio by Melnik». Для придбання техніки скористалися державною програмою «5-7-9». А витрати на сертифікацію органічного виробництва їм відшкодували з обласного бюджету. Закликаю підприємців Рівненщини користуватися державними та обласними програмами підтримки. Саме платформа «Зроблено в Україні» націлена на розвиток місцевого бізнесу», – підсумував Олександр Кохан.Перегляди: 87
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: