На Рівненщині розвивають полуничний агротуризм. У селі Маща Рівненського району не лише вирощують ягоди, а й пропонують людям їх зібрати особисто. Про це повідомляє Рівненська ОДА, пише agronews.ua.
Розвиває агротуризм родина Мельників. Ягідництвом розпочали займатися ще у 2011 році. Спочатку було декілька соток землі, а вже сьогодні фермери працюють на 23 гектарах, частина з яких під органікою.
Ознайомився із веденням сімейного бізнесу заступник голови Рівненської ОДА Олександр Кохан.
Полуниця займає 2 га. Сорти переважно нідерландської та італійської селекцій. Усе під крапельним поливом. Також вирощують малину, обліпиху, озиме жито, займаються садівництвом.
![](https://agronews.ua/wp-content/uploads/2024/05/2-4.jpeg)
![](https://agronews.ua/wp-content/uploads/2024/05/5.jpeg)
«Підприємство розвивається та просуває свій бренд «Garbio by Melnik». Для придбання техніки скористалися державною програмою «5-7-9». А витрати на сертифікацію органічного виробництва їм відшкодували з обласного бюджету. Закликаю підприємців Рівненщини користуватися державними та обласними програмами підтримки. Саме платформа «Зроблено в Україні» націлена на розвиток місцевого бізнесу», – підсумував Олександр Кохан.