Рейдерів, які за рахунок незаконних реєстраційних дій намагалися захопити 47 підприємств, в тому числі три агрогосподарства Полтавщини, вдалося зупинити. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомив народний депутат від 147-го округу на Полтавщині, голова депутатської групи «Довіра» Олег Кулініч, пише agronews.ua.
«Напередодні відбулася спроба масових рейдерських захоплень аграрних підприємств під час закриття реєстру Міністерства юстиції України. Зокрема і тих, які працюють на Полтавщині. Терміново надіслав депутатське звернення до міністра юстиції Дениса Малюськи з проханням припинити правопорушення та надати правову оцінку діям реєстратора. Також особисто обговорив цю ситуацію з заступником міністра юстиції з питань державної реєстрації Ольгою Оніщук. Вона обіцяла втрутитися і прийняти відповідні заходи, щоб оперативно врегулювати ситуацію. Сподіваюся на якомога швидшу реакцію міністерства!», — зазначив Олег Кулініч, виклавши у «Фейсбуці» копію свого депутатського звернення.
У свою чергу, заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації Ольга Оніщук повідомила наступне.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2020/08/2020-08-08/2020-08-08-080006-0.png)
Голова депутатської групи «Довіра» пояснив, що при намаганні захоплення рейдерами агрогосподарств Полтавської області ФГ «Мухін Агро», СФГ «Відродження» та СФГ «Татіана» було внесено зміни до реєстру на двох підставних осіб: Козоріз Тетяну Григорівну і Казаряна Едуарда Георгійовича. Але зараз, зі слів депутата, корпоративні права вже знову належать їхнім законним власникам. Скріншот з реєстру це підтверджує:
![](https://i1.poltava.to/uploads/2020/08/2020-08-08/skrinshot-z-rejestru.jpg)