НОВИНИ

На Полтавщині аграрії закупили захисні костюми та маски для місцевих лікарень

27.08.2020 08:33
help

Велику партію допомогивід аграріїв отримали амбулаторії та ФАПи Кобеляцького району, що на Полтавщині. Кобеляцький медичний центр обслуговує понад 33 тисяч мешканців району. До його складу входять 10 амбулаторій загальної практики сімейної медицини та 43 фельдшерсько-акушерські пункти. Цим установам під час карантину надає допомогу агрофірма «Добробут». Про це повідомляє poltava.to, пише agronews.ua.

“Упродовж останніх двох тижнів на 150 тисяч гривень закупили захисні маски, костюми, безконтактні термометри. Забезпечуємо медзаклади найнеобхіднішим, аби лікарі надавали людям якісні медичні послуги. Ми ведемо соціально-відповідальний бізнес, тому дбаємо не лише про наших працівників і пайовиків, а й усіх мешканців громад”, — розповідає заступник генерального директора ТОВ «Агрофірма «Добробут»» Анатолій Таранушич.

Із початку карантину у Кобеляцькому районі на коронавірус захворіли 24 мешканці. Медики наголошують, що для щоденної роботи в умовах карантину їм необхідні спецодяг і дезінфектори. Їх і отримали медики ФАПу в Бережнівці Кобеляцького району. У селі мешкають близько тисячі людей.

Приємно вразила підтримка агрофірми. Вона самостійно запропонувала нам допомогу. Чудово, що соціально-відповідальний бізнес включився у боротьбу з СОVID-19 і не залишив нас сам на сам із цією інфекцією, — говорить завідувач Бережнівського ФАПу Валентина Іванова.

Підприємство «Добробут» агропромхолдингу «Астарта-Київ» підтримує громади, на території яких працює. Компанія реалізує проєкти в різних сферах, особливо медицині. Зокрема, уже понад сім років допомагає покращувати умови для пацієнтів і персоналу закладів Кобеляцького центру ПМСД.


Перегляди: 4
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: