Арцизький кінний двір було створено два роки тому, за цей час тут було придбано декілька коней різних порід, а фахівці готові до їх розведення та відродження конярства у регіоні. Про це повідомляє Юг.Today, пише agronews.ua.
Також на локації просто неба створюється музей старовинного сільськогосподарського знаряддя праці, возів, саней, та упряжі. А для малечі відкрився загін із козенятами, з якими можна погратися та зробити світлини.
Детальніше – у сюжеті.