АГРОРЕГІОНИ

На Одещині планують будівництво нових модульних теплиць

31.08.2022 17:18
agrariji-odeshchini-planuyut-budivnictvo-novih-modulnih-teplic

В Одеській області через воєнні дії зазнають змін аграрні напрями, до прикладу, зростає популярність овочівництва. Про це розповіла директорка Департаменту аграрної політики Одеської ОВА Алла Стоянова в ефірі «Українське радіо. Одеса», пише agronews.uа.

«Це пов’язано з тим, що Україна тимчасово втратила херсонську зрошувальну систему, а також із великим попитом на овочі», — зазначає Алла Стоянова.

За її словами, аграрії нині планують будівництво нових модульних теплиць та збільшення сектору садівництва, ягідництва та переробки.

Загалом цьогоріч на Одещині — мінімальне відхилення за площами посівів. Нині вже засіяно майже 20 тис. га: «В нашому регіоні посівні площі майже не зміняться, відхилення буде лише на 5-7%. Також є залишки торішнього врожаю. В нас ще їх багато, близько 15 млн т зерна по всій країні. Цьогоріч ми вже зібрали близько 35 млн т нового врожаю. Ми все ж стартували з посівною кампанією, оскільки це важливий сезонний цикл, який неможливо регулювати самостійно. Є відповідні умови, температура та строки посіву, зерно має бути закладене в землю своєчасно».Перегляди: 4
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: