АГРОРЕГІОНИ

На Миколаївщині аграрії створили власний розміновувач на базі трактора МТЗ-80

26.03.2024 16:21
10

На Миколаївщині фермери продовжують самостійно зачищати поля від вибухонебезпечних предметів. В компанії ТОВ «СП «ПАЕК» наразі розміновують землі біля Снігурівки за допомогою власного винаходу по розмінуванню. Про це повідомляє прес-служба компанії, пише agronews.ua.

Так званий «розміновувач» розробили на базі трактора МТЗ-80 провідні інженери компанії Павло Марковський та Ігор Братченко під керівництвом головного інженера Ярослава Огієвича.

«Наша компанія уже більше року долучається до процесу розмінування землі на Миколаївщині. Це довготривалий і кропіткий процес, який потребує значних ресурсів. Ми зуміли за минулий рік підготувати під посів певну частину розмінованих територій, але ще значна частина землі залишається замінованою. З метою підвищення безпекових заходів в процесі розмінування та обробітку уже розмінованих земель, інженерами нашої компанії було розроблено трактор-розміновувач на дистанційному управлінні», – розповідає власник компанії ТОВ «СП «ПАЕК» Юрій Кормишкін.

Інженерами компанії зроблено гідравлічний привід на барабан з закріпленими ланцюгами, які з великою силою б’ють по землі під час руху техніки. Працює трактор дистанційно, управління здійснюється за допомогою пульта на відстані 300 метрів.

«Ми довго шукали інженерне рішення щодо рульового управління, щоб рівномірно здійснювався контроль швидкості. Усю технологію розробляли і створювали самостійно саме для власних потреб та умов виконання робіт», – підкреслюють в інженерному відділі.Перегляди: 496
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: