НОВИНИ

На Київщині виявили незаконне сміттєзвалище, з якого розтікалась невідома речовина

18.08.2022 18:42
6ee7e7f75518f2c9b594233df335c6eb

Екоінспектори виявили несанкціоноване сміттєзвалище у місті Вишгород. Про це повідомляється в Facebook-сторінці Державної екологічної інспекції Столичного округу, пише agronews.ua.

У Вишгороді виявили незаконне сміттєзвалище, з якого розтікалась невідома речовина

Зазначається, що днями виявили несанкціоноване сміттєзвалище на комунальній території КП “Управляюча компанія”. На момент обстеження доступ до території був вільний.

незаконне сміттєзвалище у вишгороді

На звалищі зафіксовано несанкціоноване розміщення твердих побутових відходів (поліетилен, пластик, ПЕТ пляшка, ганчір’я, папір, тара пакувальна, відходи деревини ) та допущено змішування відходів вторинної сировини з органічними відходами.

незаконне сміттєзвалище у вишгороді

Також зафіксовано витікання невідомої речовини на прилеглу територію, що призводить до ймовірного забруднення земельної ділянки.

Екоінспектори провели заміри площі засміченої (забрудненої) земельної ділянки та відібрали проби грунту.

Проби доставлені для проведення вимірювань до відділу інструментально-лабораторного контролю Державної екологічної інспекції Столичного округу.

За совами екологів, по даному факту проінформовано правоохоронні органи та подано заяву до Вишгородського РУП ГУНП в Київській області.Перегляди: 3
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: