На Київщині, в селі Андріївка Бучанського району, під час сільськогосподарських робіт у полі 53-річний працівник агрофірми натрапив на протитанкову міну, яку залишили після себе окупанти. Про це повідомляє начальник поліції Київщини Андрія Нєбитова пише agronews.ua.
Читай нас також у Viber та Telegram.

Водію пощастило, він не постраждав. Ушкоджень зазнало лише підвісне обладнання трактора, яке під час проведення робіт знаходилось у землі.

Місце пригоди обстежили сапери та виявили ще один вибухонебезпечний предмет.
«Вкотре закликаю громадян буду особливо уважними та обережними на деокупованих територіях, уникайте лісосмуг та польових доріг! У разі виявлення вибухонебезпечних предметів, телефонуйте на лінію 102!» — закликав начальник поліції.

Читайте також: Якими критеріями оперувати при виборі сорту пшениці озимої