НОВИНИ

На кордоні з Румунією з’явиться пункт пропуску для вантажівок

20.08.2023 08:16
truck-333

Кабінет Міністрів України схвалив проєкт угоди між Україною та Румунією щодо відкриття нового міжнародного пункту пропуску Біла Церква – Сігету Мармацієй. Про це повідомляє agroportal.ua, пише agronews.ua.

Новий пункт пропуску насамперед буде розрахований на пропуск вантажних транспортних засобів, говориться у повідомленні Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури. 

«Порушення логістичних ланцюгів через російське вторгнення та зростання навантаження на автомобільні пункти пропуску вимагає від нас рішень щодо розбудови прикордонної інфраструктури. Водночас вантажопотік до Румунії вже складає 18% серед усіх країнів-сусідів України та посідає друге місце загалом. Новий пункт пропуску буде розрахований на пропуск 500 вантажівок на добу, близько тисячі легкових авто та 100 автобусів», — підкреслив заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач. 

Зазначається, що першим кроком до відкриття пункту пропуску є погодження на рівні урядів проєкту угоди. Безпосередньо будівництвом буде займатись Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України, яке за рішенням Кабміну опікується автомобільними пунктами пропуску. 

«Наразі земельна ділянка під будівництво реєструється для постійного користування Служби відновлення у Закарпатській області. 

Надалі буде розроблена проєктно-кошторисна документація на будівництво пункту пропуску та під’їзної дороги до прикордонного переходу. Попередня оцінка вартості будівництва становить близько 1,6 млрд грн», — говориться у повідомленні міністерства. Перегляди: 2
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: