АГРОРЕГІОНИ

На Кіровоградщині виставили на продаж завод з виробництва пелет

19.06.2022 09:17
Pellety_-osnovnaya

«Ощадбанк» виставив на нідерландський аукціон через систему електронних торгів OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції) завод із виготовлення паливних гранул із соломи з обладнанням у Кіровоградській області. Про це говориться у повідомленні СЕТАМ, пише agronews.ua.

До складу лота входять завод потужністю 40 тис. т на рік та 34 одиниці обладнання виробництва фірми AMANDUS KAHL (Німеччина). Підприємство розташоване в с. Добрянка на Кіровоградщині.

В лоті застосовується процедура проведення електронних торгів із можливістю зниження початкової вартості до граничного рівня (редукціон), що становить 28,5 млн грн. Крок зниження становить 1%.

Стартова ціна: 42,8 млн грн.

Дата проведення аукціону: 11 липня 2022 р.

«Завод виготовляє паливні гранули із соломи — сировина екологічна та легка у переробці. Також солому легко зберігати та перевозити, а для виготовлення пелетів можна використовувати сировину від будь-яких рослинних культур. Цей лот може стати хорошим активом для фермерських господарств, які хочуть переробляти залишки після збору врожаю і заробляти на цьому додатково», — наголосив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.Перегляди: 4
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: