НОВИНИ

На Хмельниччині фермер поверне 300 тис грн держпідтримки через невиконання угоди

12.11.2020 11:02
imgonline-com-ua-Resize-EsQny87FNFcuGt-44634

У Хмельницькій області фермера зобов’язали повернути надані державою кошти у сумі 300 тисяч гривень, які було виділено на розвиток господарства ще у 2017 році. Про це повідомляє Прокуратура Хмельницької області, пише agronews.ua.

За результатами розгляду судом позовної заяви Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури, фермерське господарство зобов’язано повернути до державного бюджету кошти фінансової підтримки.

Так, місцевою прокуратурою встановлено, що у 2017 році Українським державним фондом підтримки фермерських господарств на поворотній основі надано фінансову допомогу в сумі 300 тис. грн одному із фермерських господарств, що здійснює свою діяльність на території Новоушицького району.

Відповідно до визначеного за домовленістю сторін графіку, повернення коштів має відбуватись частинами упродовж трьох років, однак із часу отримання позики фермером не перераховано до бюджету жодної гривні.

Внаслідок цього на теперішній час виникла заборгованість зі сплати коштів на суму 200 тис. грн.

Реагуючи на виявлені порушення, з метою захисту інтересів держави, прокуратура звернулась до суду з вимогами про стягнення вказаної заборгованості, а також штрафних санкцій за невиконання господарського зобов’язання на суму понад 70 тис. грн.

Господарським судом Хмельницької області позицію прокуратури підтримано та позов задоволено.


Перегляди: 0
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: