НОВИНИ

На Хмельниччині здаватимуть в оренду 70 земельних ділянок

30.03.2024 10:39
image0 (2)

На квітень у системі Прозорро.Продажі уже заплановано до 1400 земельних торгів. 70 із них – це аукціони із оренди ділянок на Хмельниччині, пише agronews.ua.

Серед громад, які оголосили найбільше аукціонів, зокрема, Понінківська селищна рада Шепетівського району (22 лоти), Віньковецька селищна рада Хмельницького району (9 лотів), Ярмолинецька селищна рада Хмельницького району (7 лотів), Розсошанська сільська рада Хмельницького району (6 лотів), Ізяславська міська рада Ізяславського району (5 лотів) тощо.

Традиційно, найбільше ділянок сільськогосподарського призначення. Їх вибір досить широкий як географічно, так і за розміром та вартістю. Наприклад, усі 22 ділянки від Понінківської селищної ради призначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Їх здаватимуть у користування на 15 років. Серед цих лотів 9 ділянок максимальної величини – по 20 га зі стартовими цінами від 28 тис. до 31 тис. грн.

Цікавий та перспективний лот і з земельною ділянкою водного фонду. Таку здає в оренду на 10 років Розсошанська сільська рада. Площа ділянки із водоймою досить велика – 61,1 га. Призначена для рибогосподарських потреб. Розташована за межами с. Михайлівка. Стартова вартість – 185 430 грн.

А от Заслучненська сільська рада Хмельницького району здає в оренду землі водного фонду дещо меншої площі – 25 га , із яких 17,98 – це водна поверхня. Об’єкт розташований за межами с. Трудове. Стартова вартість оренди – 50 581 грн.

Серед інших лотів є земельні ділянки для розміщення об’єктів промисловості, дорожнього сервісу та дорожнього господарства. Більше інформації можна знайти на майданчику Української універсальної біржі.

А відстежувати лише потрібні земельні оголошення зручно у Телеграмі із Земельним ботом від УУБ. Варто лише підписатися та обрати параметри необхідної ділянки. Бот сам моніторитиме нові оголошення та надсилатиме вам лише лоти із заданими параметрами.Перегляди: 115
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: