АГРОРЕГІОНИ

На Хмельниччині у росіянина конфіскували дві земельні ділянки

25.03.2024 11:17
18154423_photo_20210629_122823_large

У держвласність повернуть дві земельні ділянки для ведення садівництва на Хмельниччині, які отримав в дар громадянин росії. Про це повідомили у Хмельницькому апеляційному суді, пише agronews.ua.

Як зазначили у відомстві, житель москви отримав землю у Кам’янець-Подільському районі в дар від тамтешньої мешканки. Одну ділянку у 2009 році, іншу — у 2013 році. Кожна має площу 0,05 га та належить до категорії земель сільськогосподарського призначення для ведення індивідуального садівництва.

Суд звернув увагу, що за земельним кодексом України, іноземці можуть мати земельні ділянки для ведення індивідуального або колективного садівництва лише на умовах оренди.

«Прокурор довів, що громадянин рф набув право власності на дві земельні ділянки сільськогосподарського призначення для ведення садівництва, які не можуть перебувати в його власності, та протягом року не відчужив їх, тому вони підлягають конфіскації за рішенням суду», — йдеться у повідомленні.

Водночас у відомстві зазначили, що рішення ще не набрало законної сили та може бути оскаржене до апеляційного суду.Перегляди: 492
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: