Харківська обласна прокуратура затвердила та направила до суду обвинувальний акт стосовно вже колишнього правоохоронця та двох його спільників за фактом крадіжки, вчиненої в умовах воєнного стану, організованою групою. Про цеповідомляє пресслужбу Харківської обласної прокуратури, пише agronews.ua.
За даними слідства, вже колишній поліцейський з Харківщини на початку 2023 року розробив схему незаконної наживи. Він вирішив заволодіти майном агропідприємства, розташованого на території Богодухівського району.
До протиправної діяльності експравоохоронець залучив двох своїх знайомих, один з яких був співробітником цієї фірми і мав доступ до її складських приміщень.
З березня по червень 2023 року зловмисники проникали на територію підприємства і викрадали звідти мішки з мінеральними добривами та інші товарно-матеріальні цінності. У подальшому вони «заробляли», перепродаючи накрадене.
![](https://agronews.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024_02_22_12_40_08.jpg)
![](https://agronews.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024_02_22_12_40_09.jpg)
Сума збитків, завданих обвинуваченими, складає понад 500 тис. грн.
Обвинуваченим загрожує до дванадцяти років з конфіскацією майна.