НОВИНИ

На Дніпропетровщині за підробними документами приватизували частину прибережного лісу

07.09.2020 19:02
032613112

На Дніпропетровщині прокуратура вимагає повернути державі земельні ділянки вартістю майже 4 млн грн, які на підставі підроблених документів перейшли у власність третіх осіб. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Дніпропетровської області, пише agronews.ua.

Дніпропетровською місцевою прокуратурою №3 направлено до суду позовну заяву в інтересах держави в особі Дніпропетровської обласної державної адміністрації про скасування державної реєстрації та витребування земельних ділянок загальною вартістю майже 4 млн грн, які безпідставно перебувають у власності громадян.

Встановлено, що у 2019 році дві земельні ділянки лісогосподарського призначення загальною площею понад 0,3 га, які розташовані на березі річки Оріль на території Обухівської селищної ради, незаконно вибули з державної власності та користь третіх осіб.

Так, на підставі підроблених документів державним реєстратором зареєстровано право власності на вказані земельні ділянки за громадянкою, яка у подальшому продала їх іншим особам.

У зв’язку з цим прокуратура вимагає скасувати державну реєстрацію земельних ділянок та витребувати їх з незаконного володіння.

Крім того, відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст.190 КК України (шахрайство).


Перегляди: 0
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: