НОВИНИ

На Черкащині закрили птахофабрику, яка захоронила трупи птиці

20.09.2020 11:26
chem-pitautsya-kury-544x363

Черкаський окружний адміністративний суд прийняв рішення призупинити діяльність одного із птахогосподарств області. Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби , пише agronews.ua.

Мова про птахогосподарство, розташоване на території Черкаського району. Рішення призупинити роботу підприємства було прийнято на підставі перевірки контролерів. Останні виявили численні порушення у сфері ветеринарної медицини птахогосподарством, а саме:

▪️ підприємство не працює у закритому режимі;
▪️ оператор потужності не зареєстрований у відповідних державних органах ветеринарної медицини;
▪️ не виконуються вимоги щодо протиепізоотичних та зоогігієнічних заходів та заходів карантину птиці;
▪️ у господарстві не проводиться облік птиці щодо її народження, переміщень між господарствами, утилізації та загибелі;
▪️ відсутні документи на проведення періодичного лабораторного дослідження кормів та води тощо.

Також у ході перевірки контролери встановили, що підприємство захоронює трупи птиці на території господарства, що є порушенням “Правил облаштування і утримання діючих худобомогильників та біотермічних ям для захоронення трупів тварин у населених пунктах України”.

“Повторна перевірка засвідчила, що виявлені напередодні порушення у діяльності згаданого птахогосподарства усунені не були. Відтак, головне управління Держпродспоживслужби звернулося до Черкаського окружного адміністративного суду із позовом щодо підприємства, господарська діяльність якого створює загрозу життю та здоров’ю людей”, – розповіли контролери.


Перегляди: 2
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: