НОВИНИ

На Черкащині втрачено майже 3 тис га урожаю через посуху

11.09.2020 14:32
https://agronews.ua/

На Черкащині несприятливі погодні умови та жорстка ґрунтова посуха призвела до зниження урожайності та втрат врожаю сільськогосподарських культур. За таких умов фахівці Департаменту АПР Черкаської ОДА у складі спеціальних комісій виїжджають в поля для обстеження посівів та урожаю. Про це повідомила пресслужба Черкаської ОДА, пише agronews.ua.

«Допомагають аграріям та активно долучаються до співпраці зі спеціальними комісіями представники місцевого самоврядування Великохутірської ОТГ Драбівського району, Тернівської та Ротмистрівської ОТГ Смілянського району», – підкреслюють у повідомленні.

Зазначається, що протягом третьої декади серпня та першої декади вересня поточного року на території Черкаської обл. проведено спеціальні обстеження понад 5,5 тис. га посівів кукурудзи, сої та соняшнику, які обробляються 24 сільськогосподарськими підприємствами усіх форм власності.

Із зазначеної площі рекомендовано до списання близько 3 тис. га (урожай втрачено), на площі майже 2,5 тис. га урожайність значно знижена. За попередніми оцінками фахівців у сфері агрономії, найбільші втрати наразі зафіксовано в Смілянському р-ні.

Оприлюднено реальні масштаби посухи на Одещині: подробиці дивіться у відео.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: