НОВИНИ

На час війни аграріям спростили процедуру реєстрації пестицидів та агрохімікатів

08.07.2022 16:07
1630501061-7f1228dfe5a607d273e63f2421466542

Кабінет міністрів України вніс зміни до Порядку проведення випробувань та державної реєстрації пестицидів і агрохімікатів. Про це повідомила пресслужба Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, пише agronews.ua.

Цим рішенням він спростив для бізнесу оформлення дозвільних документів та узгодив проведення цих процедур із вимогами Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо безперебійного виробництва та постачання сільськогосподарської продукції під час воєнного стану».

«Сьогодні ми схвалили рішення, яке сприяє веденню агробізнесу в умовах війни. Простіше кажучи, на час воєнного стану і 90 днів після його скасування бізнесу під час реєстрації пестицидів та агрохімікатів не потрібно звертатися до Держпродспоживслужби за висновком про проведення державної санітарно-епідеміологічної експертизи. Це значно скоротить час отримання адмінпослуги», — зазначив міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець.

Як уточнюється, за чинним порядком, щоб отримати можливість продавати та використовувати пестициди й агрохімікати, весь пакет документів подавали до Міндовкілля, а потім до Держпродспоживслужби України для отримання висновку про проведення санітарно-епідеміологічної експертизи.

«Тепер на час воєнного стану ми усунули з переліку один дозвільний документ. При цьому звертаємо увагу, що отримання висновку про проведення державної санітарно-епідеміологічної експертизи повернеться по завершенню 90 днів після скасування воєнного стану», — резюмували в пресслужбі.

Читайте також: Озимий ріпак: що обрати сорт чи гібрид


Перегляди: 4
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: