НОВИНИ

Мінсільгосп Польщі видалить зі свого сайту список імпортерів українського зерна

10.04.2024 14:08
1

Міністерство сільського господарства Польщі видалить зі свого офіційного сайту список імпортерів зерна з України, якій був доступним протягом кількох останніх місяців. Про це заявив керівник відомства Чеслав Секерський. Про це повідомляє АПК-Фнформ, пише agronews.ua.

«Цей перелік у суспільному уявленні вважається переліком суб’єктів, які імпортували з України так зване «технічне зерно». Це викликало багато негативних наслідків у багатьох компаніях», – сказав міністр.

При цьому він вибачився за помилкове рішення про оприлюднення вказаного списку, яке було прийняте його попередницею.

«Я не можу повернути назад ні час, ні рішення моєї попередниці, міністра Анни Гембіцької, яка, оприлюднюючи список, не помітила можливих шкідливих наслідків таких дій. З моменту оприлюднення переліку міністерство отримало численні скарги, вимоги, а також вимоги виправлень та погроз судових позовів. Це підтвердило моє переконання, що рішення оприлюднити перелік було неправильним та безвідповідальним», – зауважив Секерський.

Також він вибачитися перед усіма суб’єктами господарювання, включеними до списку, «які зазнали будь-якої шкоди або мали проблеми внаслідок цього рішення».Перегляди: 29
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: