НОВИНИ

Мінекономіки запустило сайт грантової програми Власна справа

09.03.2024 13:15
granti-2612

Міністерство економіки України запустило сайт про урядову грантову програму «Власна справа». Про це повідомила пресслужба відомства, пише  agronews.ua.

Як зазначається, відтепер всі можливості програми, умови та алгоритми отримання гранту, інструкції для заповнення бізнес-плану та поточні результати програми відтепер зібрані на окремій лендінг-сторінці від Міністерства економіки України за посиланням.

Також у Мінекономіки зазначили, що загалом з моменту запуску програми вже понад 14 тис. українців стали її переможцями та отримали можливість розпочати чи розширити свій бізнес.

Кошти за програмою «Власна справа» можна витратити на придбання обладнання, закупівлю сировини, сплату оренди, послуги маркетингу та реклами, комерційної концесії, лізингу. Держава інвестує в розвиток бізнесу через гранти 3,5 млрд грн.

«Я вдячна українським підприємцям, які працюють легально, платять податки і збори й таким чином підтримують нашу економіку та військо. Ми ж зі своєї сторони сприятимемо розвитку бізнесу через урядові програми підтримки. Цьогоріч ми плануємо видати понад 15 тисяч грантів на створення чи розвиток бізнесу, тож переходьте за посиланням на сайті та подавайтесь», — прокоментувала Перший віцепрем’єр-міністр України — Міністр економіки України Юлія Свириденко.

До слова, грантова програма «Власна Справа» від Міністерства економіки України — частина урядової програми «єРобота» та дієва підтримка мікро- та малого бізнесу. Програма була запущена Урядом у липні 2022 р.Перегляди: 65
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: