НОВИНИ

Мінагрополітика відповідатиме за пошук нових ринків збуту продукції

10.02.2021 08:54
d03d2c3-e4d4deedf7d12d8d877057c646e398d0

Першочерговим завданням оновленого Міністерство аграрної політики та продовольства України буде пошук нових ринків збуту вітчизняної сільгосппродукції. Про це 9 лютого в Києві заявив міністр Роман Лещенко у своєму виступі на форумі «Коронавірус: виклики та відповіді». Про це повідомило  УНІАН, пише  agronews.ua.

«Ми спостерігаємо великий запит на забезпечення продовольством серед країн, в яких структура імпорту сільгосппродукції становить понад 70%. Це і Близький Схід, і Південно-Східна Азія. Оновлене міністерство в першу чергу потрібно для відкриття нових ринків. Необхідно сформувати нову стратегію в умовах пандемії та розширювати ринки збуту», – сказав міністр.

Також Р.Лещенко підкреслив, що Україна може використовувати пандемію коронавірусу як шанс для посилення своєї присутності на світовому ринку, оскільки країна втратила частину своїх позицій за час відсутності Мінагропроду.

«За деякими країнами та напрямками ми втратили позиції, але важливо дивитися вперед і використовувати цю унікальну можливість для агросектору, забезпечити стабільне надходження до країни валютної виручки», – підкреслив він.


Перегляди: 3
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: