ВАЖЛИВО

Мінагрополітики розглядає можливість організації мобільних сховищ для збереження врожаю

12.06.2022 13:07
Screenshot_5

В Україні розпочинається підготовка до збирання врожаю зважаючи на виклики, які стоять перед аграріями. Про прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив у Телеграмі, пише agronews.ua.

«Розпочинаємо підготовку до збирання врожаю. І розуміємо основні виклики, які стоять зараз перед аграріями. Перше – необхідність вивезення врожаю. Мінінфраструктури пропрацьовує заходи щодо збільшення пропускної спроможності на західному кордоні України. Адже через блокування росією українських портів у нас залишається 23,5 млн тонн зернових та олійних культур», – наголосив глава уряду.

Другий виклик, за його словами, – збереження нового врожаю.

«Мінагрополітики розглядає можливість організації мобільних сховищ, ураховуючи міжнародний досвід. Це дозволить Україні збільшити обсяги для зберігання на 10-15 млн тонн», – повідомив Шмигаль.

Він додав, що також важливим питанням є забезпечення пального для аграріїв.

«Під час наради дав завдання профільним міністерствам та ВЦА забезпечити необхідну кількість дизельного пального на сезон збирання врожаю. Уряд ужив усіх заходів, щоб успішно провести найскладнішу в історії посівну кампанію. Тепер маємо не менш успішно провести жнива та збирання врожаю», – наголосив глава уряду.

Також найголовніші економічні новини читайте за посиланням.Перегляди: 2
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: