НОВИНИ

Мелітопольський ОЕЗ проведе інноваційну реконструкцію потужностей

22.11.2019 08:56
kak-vygljadit-zoloto-v-prirode-foto-10712

ТОВ «Мелітопольський олійноекстракційний завод» проведе реконструкцію потужностей шляхом впровадження інноваційних технологій, що мають екологічну та енергоефективну спрямованість. Про це повідомляє ІА «АПК-Інформ».

«Це дозволить не просто поліпшити екологічну та енергетичну складову існуючого заводу, але і збільшити практично вдвічі обсяги продукції, що випускається, і її якість», ― пояснив директор «Мелітопольського ОЕЗ» Сергій Рудченко.

Завдяки модернізації та вдосконалення обладнання на заводі зможуть наростити обсяги переробки:

соняшнику ― до 1000 т/добу;
ріпаку ― до 800 т/добу;
сої ― до 500 т/добу.
Також реконструйовані лінії і нові технологічні рішення дозволять проводити більш ретельне очищення ядра олійного насіння від лушпиння, що дасть можливість підприємству випускати як більш якісне рослинне масло, так і високопротеїновий шрот, який користується великим попитом на світовому ринку для виробництва комбікормової продукції.

«Модернізація заводу ― це багатомільйонний проект, який пройде в кілька етапів. Для початку буде проведена реконструкція бензосховищами з підключенням до існуючої насосної системі екстракції. Потім ― реконструкція цеху екстракції з бензоловушкой, нульовим стоком, градирнею і насосної. Наступним етапом стане повна реконструкція РВО і пресового цеху. При цьому пресовий цех підлягає реконструкції зі збільшенням продуктивності», ― пояснив Сергій Рудченко.

Да додав, що також буде реконструйована котельня і збільшена продуктивність пара. Потім планується реконструкція цеху гідратації, будівництво лінії грануляції шроту зі складом зберігання шроту, з подальшим відвантаженням шроту на авто- і залізничний транспорт.

«Наступний крок ― збільшення обсягу олієбакового господарства, з реконструкцією існуючих станцій авто і залізничну наливу. І кінцевим етапом буде реконструкція елеватора тривалого зберігання сировини з відділенням приймання, очищення і сушіння», ― повідомив Сергій Рудченко.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: