НОВИНИ

McDonald’s планує масове звільнення працівників: причини

12.01.2023 19:42
43b5acf6-e446de15bb3ff4ba2db5a58a0112321e

У мережі ресторанів швидкого харчування McDonald’s на 2023 рік запланували скоротити частину корпоративного персоналу. Водночас компанія має намір прискорити відкриття своїх ресторанів, щоб відповісти на підвищений попит. Про це гендиректор Кріс Кемпчінскі повідомила співробітникам в листі, пише agronews.ua.

“Ми оцінимо ролі та рівень персоналу в окремих частинах структури компанії, попереду — важкі дискусії та рішення. Окремі ініціативи будуть депріоритезовані або взагалі припинені. Це допоможе нам рухатися швидше як організації, одночасно зменшуючи наші глобальні витрати та звільняючи ресурси для інвестицій у наше зростання”, — написала гендиректор у листі співробітникам.

McDonald’s планує оприлюднити свої майбутні кадрові плани до 3 квітня. Наразі, окрім скорочення персоналу, корпорація має намір зменшити кількість відкритих вакансій. Водночас компанія планує в 2023 році активніше відкривати нові ресторани мережі на ринках інших країн, окрім США.

Відповідно до останнього річного звіту McDonald’s, наприкінці 2021 року в компанії працювали близько 200 000 корпоративних співробітників і працівників ресторанів. Понад 75% з них базувалися за межами США. Більше двох мільйонів людей працюють у франчайзингових локаціях McDonald’s по всьому світу.Перегляди: 5
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: