НОВИНИ

Кут атаки дисків Väderstad впливає на якість розпушування

10.06.2024 11:45
_DSC5180

Вже 25 років дискові культиватори Carrier від компанія Väderstad є взірцем ґрунтообробних знарядь для виконання післяжнивного обробітку ґрунту. Наразі ці дискові культиватори доступні у варіантах ширини захвату від 3,0 до 12,2 м. Залежно від моделі, їх може бути оснащено дисками діаметром 450, 470, 510 та 610 мм, що дає змогу проводити обробіток ґрунту на глибину від 2,5 до 16,0 см.

Використовуючи дискові культиватори Carrier, ви можете легко досягти заданої глибини обробітку, роботи без «шиферності» та ефективного підрізання шару ґрунту за один прохід навіть працюючи на мінімальній глибині.

Carrier XL — це перші та єдині машини на ринку із можливістю зміни куту атаки дисків. Ступиці кріплення дисків обладнані системою MultiSet із регулюванням робочого кута атаки дають змогу встановлювати диски під одним із трьох кутів від 11 до 17 градусів. Це дає змогу налаштовувати агресивність роботи диска відповідно до різних значень робочої глибини, та оптимізувати робочий процес за роботи на різну глибину.

Тобто це технічне рішення допомагає ефективно використовувати машини, досягаючи при цьому якісного підрізання рослинних решток, бур’янів тощо як під час поверхневого, так і за глибокого обробітку ґрунту.Перегляди: 300
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: