НОВИНИ

Культиватор Carrier XT: категоричне «ні» суперечкам щодо діаметру дисків

02.08.2023 12:02
Carrier XT 525-09

Нова лінійка дискових культиваторів Carrier XT від компанії Väderstad раз і назавжди поставила крапку у спірному питанні вибору діаметру диска для виконання ультраповерхневого, післяжнивного, основного та навіть передпосівного обробітків ґрунту. Всі моделі лінійки Carrier XT, а це як причіпні, так і навісні машини із робочою шириною захвату 4,25, 5,25 та 6,25 м, мають можливість індивідуального гідравлічного налаштування положення робочих органів щодо умов експлуатації, що робить машину універсальним солдатом на ваших полях.

Без зміни робочих органів Carrier XT забезпечує якісний обробіток ґрунту на глибину від 2 до 12 см. При цьому діаметр дисків, які можуть бути встановлені на агрегаті, становить 450 та 470 мм.

Також, Carrier XT оснащується дискамим CrossCutter Aggressive, який відмінно працює по стерні ріпаку та по покривних культурах, а також забезпечує чудові результати по стерні зернових та після оранки. Завдяки своїй формі та високоякісній шведській сталі диск CrossCutter Aggressive  забезпечує суцільний обробіток та інтенсивне перемішування на невеликій робочій глибині. Це означає, що по всьому полю створюється якісне посівне ложе.

Обирайте потрібні диски для Вашого Carrier XT в конфігураторі обладнання за посиланням

https://www.vaderstad.com/ua/produkciya/kohoirypatop/Перегляди: 0
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: