НОВИНИ

Конічні диски Väderstad — поле без «шифера»

10.08.2023 12:15
_B4A5709

Однією з головних особливостей дискових культиваторів Carrier від компанії Väderstad є використання унікальних конічних дисків із невеликими вирізами на краях TrueCut. Також слід зауважити, що робота цих дискових культиваторів дуже відрізняється від роботи інших дискових знарядь, де використовуються сферичні диски.

Принципова різниця полягає в тому, що сферичні диски підрізають та перевалюють через себе пласт ґрунту, а конічні диски Carrier, які встановлено під кутом 16 градусів до напрямку руху агрегату, розрізають ґрунт між дисками та відсувають його вбік і підіймають угору. Такий спосіб обробітку унеможливлює утворення на полі «шифера» та дає змогу завжди дотримуватися чітко заданої глибини обробітку.

Всі диски виготовлено зі шведської сталі Väderstad марки V-55, яка поєднує в собі дуже високу міцніть із ударною стійкістю. Якщо порівнювати з промисловим стандартом, то унікальна сталь Väderstad марки V-55 має вищий рівень міцності (HRC 55), ніж стандарт показників твердості HRC 47–48.

Унікальність матеріалу, з якого виготовлено конічні диски, підсилено TrueCut від компанії Väderstad, унікальним методом фрезерування вирізів в дисках із загостренням по всій його крайній частині, що забезпечує ідеальну рівномірність зношування диска, зберігаючи його початкову форму.

Перевагою такого диска TrueCut є його агресивність протягом усього терміну експлуатації, що забезпечує краще проникнення в ґрунт та якісніший обробіток ґрунту.Перегляди: 2
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: