ВАЖЛИВО

Компанія YEDNIST’ GROUP інвестує у молодь аграрних університетів

26.07.2023 12:07
для змі

Компанія YEDNIST’ GROUP з метою розвитку вітчизняного тваринництва,  підвищення мотивації студентів профільного напрямку анонсує старт стипендіальної програми «Зростай з YEDNIST’ GROUP» для студентів 4-го курсу аграрних університетів.

«YEDNIST’ GROUP – це українська компанія, яка працює для українського тваринництва та посилення української економіки. Соціальна ініціатива завжди була одним із векторів нашої діяльності. За 2022 та початок 2023 роки YEDNIST’ GROUP передала військовим 15 автомобілів (спеціалізований вантажний автотранспорт, легкові автомобілі та мікроавтобуси), забезпечила амуніцією усіх мобілізованих співробітників. Компанія надавала ветпрепарати та продукцію для домашніх тварин, допомагала кінологічним підрозділам Харківщини, Київщини, Чернігівщини та інших прифронтових територій, надавали гуманітарну допомогу регіонам, постраждалим від підриву Каховської ГЕС. Також в межах програми, що реалізується Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (FAO), доставила корми брендів Щедра нива і Best Mix до 9 областей України.

Прийшов час запускати соціальні ініціативи серед молоді аграрних університетів. Саме від них залежить майбутнє галузі, розвиток галузі та зміцнення економічного потенціалу країни», – коментує Сергій Бакум, СЕО  YEDNIST’ GROUP

З деталями та умовами проведення конкурсу можна ознайомитись на сайті KOMBIKORM.org.

Для довідки: YEDNIST’ GROUP – лідер ринку комерційних промислових комбікормів, фасованих кормів для приватного господарства. Драйвер ринку комплексних рішень для годівлі, забезпечення здоров’я  та біобезпеки сільськогосподарських та домашніх тварин. Продукція виготовляється на власних виробничих потужностях: 4 комбікормові заводи та 1 преміксний.

Компанія виробляє комбікорми для промислового сектору тваринництва та птахівництва, широкий асортимент фасованих комбікормів для домашніх господарств, премікси, предстартерні корми, білково-вітамінні концентрати та кормові добавки. Крім того, компанія займається дистрибуцією ветеринарних препаратів, вакцин та товарів для домашніх улюбленців. Продукція продається під різними торговими марками, такими як balance, Feedline optima, Щедра нива, Feedline, BestMix, Provitan, ТОП КОРМ, MAX Ефект, FeedMix, Intelligent Nutrition, AnimAll та інші.Перегляди: 20
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: