ВАЖЛИВО

Компанія Kernel відновила виробництво соняшникової олії ТМ «СТОЖАР»

19.09.2022 17:02
93cfc9ef-ea57-4142-a4c4-1e951c876bc6

Компанія Kernel відновила виробництво соняшникової олії ТМ «СТОЖАР» та повертає її на полиці магазинів у новій пляшці. Про це повідомляє пресслужба компанії, пише agronews.ua.

“Уже цієї осені у продажу з’явиться шеф-олія СТОЖАР у новій пляшці, — говорить Ольга Твердохліб, керівниця відділу маркетингу компанії Kernel. — Ми знаємо, що українці чекали хороших новин і від нас. Тож нарешті маємо можливість повернути їм улюблений продукт”.

З початком повномасштабного вторгнення завод із виробництва олії СТОЖАР потрапив під окупацію у Харківській області. Випуск продукції був призупинений. Щоб повернути СТОЖАР, довелося вирішити проблеми із сировиною та інвестувати кошти у відновлення виробництва СТОЖАР на заводі у Полтаві. Все вдалося – і продукт у новій пляшці ось-ось з’явиться на полицях магазинів.

“Обставини, в яких опинилася Україна з лютого цього року, змушують нас змінювати зовнішній вигляд і географію. Але ніщо не може змінити нашу суть, — підкреслює Мар’яна Голота, бренд-менеджерка компанії Kernel. — СТОЖАР оновив форму, але зберіг свою ідентичність. Адже найважливіше — всередині. Власне, продукт — це та сама улюблена багатьма українцями олія зі збереженням усіх її органолептичних характеристик”.

Вже з середини вересня олія СТОЖАР у новій пляшці з’явиться на полицях магазинів й буде доступна в об’ємах 0,85, 3 та 5 л.  Компанія Kernel сподівається, що цей рестарт стане добрим знаком для інших бізнесів щодо відновлення роботи в Україні.

Довідка:

Kernel — найбільший у світі виробник та експортер соняшникової олії, основний постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. На частку компанії припадає понад 12% світового експорту соняшникової олії. Свою продукцію Kernel постачає до 80 країн. У 2021 фінансовому році Kernel здійснив постачання 11 млн тонн агропродукції з України на світові ринки. Крім того, компанія є лідером з продажу бутильованої соняшникової олії в Україні (торгові марки СТОЖАР, Щедрий Дар, Чумак).Перегляди: 16
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: