НОВИНИ

«Філіп Морріс Україна» переходить на повністю безвідходне виробництво

05.04.2021 11:15
j4545

Компанія «Філіп Морріс Україна» планує за 5 років досягти показника у 100% «чистої» енергії. А до 2025 року в планах підприємства — скоротити до 50% виробництво пластикового сміття з продуктів, розповіли у Департаменті розвитку промисловості Харківської ОДА, пише agronews.ua.

Завдяки встановленню твердопаливного котла, що працює на лушпинні соняшнику, підприємству вдалося знизити на 11% викиди парникових газів (порівняно з 2018 роком).

А проєкт з повторного використання стічних вод дозволив скоротити споживання міської води на 30%. У такий спосіб підприємство впроваджує перехід на повністю безвідходне виробництво.

«Харківська обласна державна адміністрація підтримує рішення підприємств проводити свою діяльність, не завдаючи шкоди довкіллю і здоров’ю мешканців області. Беручи на себе зобов’язання із захисту навколишнього середовища, бізнес інвестує у відповідальне виробництво і впроваджує стратегії сталого розвитку регіону», — зазначили у Департаменті розвитку промисловості Харківської ОДА.

Подібний проєкт впровадив і аграрій з Херсонщини, тільки замість лушпиння соняшнику, він використав рисові відходи для створення брикетів. Зрозумівши, що «непотріб» можна продавати як альтернативне джерело палива, Віктор Булюк налагодив конвеєрне виробництво брикетів.


Перегляди: 1
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: