НОВИНИ

«Кернел» завершує будівництво першої черги олійноекстракційного заводу

15.01.2021 18:01
2f8f0bc-kernel

Агрохолдинг «Кернел» завершує будівництво першої черги «Старокостянтинівського олійноекстракційного заводу» на Хмельниччині. Роботи виконані вже на 70%. Про це розповів Юрій Пугач, директор з управління виробничими активами компанії. Повідомляє Latifundist.com, пише agronews.ua.

«Будівництво першої черги в самому розпалі. Елеваторний комплекс вже готовий на 70%. Всі роботи будуть завершені до кінця цього року. Попередній дедлайн для другої черги, а це будівництво виробничих потужностей – кінець 2021 календарного року»,- розповів Юрій Пугач.

Відзначається, що головним генератором прибутку холдингу в 2020 р став сегмент інфраструктури і трейдингу. За підсумками липня-вересня 2020 року компанія наростила чистий прибуток в 3,4 рази – до $ 204 млн, а виручку – на 11%, до $ 940 млн.

«Це абсолютний рекорд і для компанії, і для українського зернового ринку. Частка «Кернел» в експорті зерна з України теж безпрецедентно висока. За даними річного фінансового звіту холдингу – 14%. А за даними першого квартального звіту 2021 року (тобто за підсумками третього календарного кварталу 2020 г.), ще вище – 15% », – говориться в повідомленні.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: