НОВИНИ

Кабмін ухвалив проєкт Державного бюджету на 2021-й рік

14.09.2020 11:32
5e8484ee0deae892128225

Кабінет Міністрів погодив на позачерговому засіданні у понеділок проєкт Державного бюджету на 2021-й рік. Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан на своїй Facebook сторінці, пише agronews.ua.

“Сьогодні зранку на позачерговому засіданні Кабмін ухвалив проєкт закону “Про Державний бюджет України на 2021 рік”. Ухвалення проєкту бюджету урядом відбулося згідно із графіком бюджетного процесу – до 15 вересня документ має бути переданий на розгляд Верховної Ради”, – написав Мокан.

За його словами, уряд також схвалив проєкт закону “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень”.

В ньому, зокрема, йдеться про необхідність заходів щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень та зниження податкового боргу, а також стимулювання економічної активності суб’єктів господарювання в умовах тривалих карантинних обмежень.

“Також Кабмін ухвалив проєкт закону “Про внесення змін до Бюджетного кодексу України” щодо врегулювання низки питань, пов’язаних із підготовкою проєкту закону про Державний бюджет України на 2021-й рік”, – додав представник уряду у Верховній Раді.


Перегляди: 2
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: