НОВИНИ

Inspire 1200S/C – ще більше точності та продуктивності

07.06.2022 16:04
DJI_0065

Новий модельний ряд сівалок для висіву зернових культур Inspire від компанії Väderstad започатковує нову еру сівалок. Конструкторам компанії вдалося поєднати у новій машині продуктивність, маневреність, надійність та простоту використання. Про це повідомляє пресслужба компанії, пише agronews.ua.

Своєчасне забезпечення аграріїв сучасною, інноваційною, високоефективною сільськогосподарською технікою та методами ведення господарської діяльності — головне гасло та принцип діяльності компанії, яким вона слідує від самого свого заснування.

Продуктова лінійка техніки для висіву зернових культур у виробничому портфоліо компанії представлено досить широко. Наразі компанія пропонує сівалки двох типів — це потужні та для будь-яких умов сівалки Rapid із робочою шириною від 3 до 8 метрів та дещо простіші сівалки Spirit із робочою шириною від 3 до 9 м.

Збільшити продуктивність висіву без втрат якості допоможе нова сівалка Väderstad Inspire 1200C/S із робочою шириною 12 метрів.

З огляду на 12-ти метрову ширину агрегату у робочому стані, ця сівалка у транспортному положенні виглядає доволі компактною — її ширина становить всього 3 м, що дає змогу швидко та, головне, безпечно переміщуватися між полями и дорогами загального користування.

Наразі сівалка Inspire 1200 доступна у двох різних модифікаціях – Inspire 1200S і Inspire 1200C. Головною їхньою відмінністю є можливість одночасного в один рядок насіння вносити сухі гранульовані мінеральних добрива. Модель сівалки Inspire 1200C, з можливістю одночасного внесення добрив, має один із найбільших бункерів у своєму класі – його об’єм становить 7 200 літрів. При цьому його розділено на два окремих відділення місткістю 2200 та 5000 л. А от сівалка Inspire 1200S має один суцільний бункер місткістю 5000 л.

Попри значну ширину захвату, сівалки потребують невеликого тягового зусилля для агрегатування – залежно від версії S/C та польових умов, середня потужність становить близько 20 к. с. на кожний метр ширини захвату. При цьому гідросистема трактора повинна забезпечувати потік оливи на рівні 160 л/хв для Inspire 1200 S і 190 л/хв для Inspire 1200 C. Це максимальна вимога, коли задіяні всі функції.

Відео нової сівалки Inspire 1200 за посиланням на каналі Väderstad УкраїнаПерегляди: 10
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: