НОВИНИ

Індія планує скоротити імпорт української соняшникової олії

07.02.2021 08:09
966707

Індія планує оприлюднити план зі скорочення імпорту рослинної олії, який становить близько $10 млрд на рік, надавши місцевим аграріям фінансові стимули для переходу на олійні культури замість зернових. Про це повідомляє reuters.com., пише agronews.ua.

«Збільшення виробництва олійних в Індії, найбільшому в світі покупці рослинних олій, скоротить імпорт пальмової олії з Малайзії та Індонезії і скоротить закупівлі соєвої і соняшникової олії з Бразилії, Аргентини, Росії та України», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що оскільки обговорення все ще ведеться в приватному порядку, однак план може різко скоротити витрати Індії на імпорт.

«Країна таких розмірів, як Індія, не може дозволити собі так сильно залежати від імпорту харчової олії, і тому в майбутньому бюджеті ви, ймовірно, побачите новий поштовх до збільшення внутрішнього виробництва олійних культур», – заявляють в уряді.

Таким чином, уряд Індії вже намітив амбітну п’ятирічну програму, спрямовану на збільшення виробництва олійних в країні до більш ніж 47 млн т у порівнянні із 30 млн т у попередні роки.

«Швидше за все, будуть виділені бюджетні асигнування від 180 млрд рупій до 200 млрд рупій», – додають урядовці.


Перегляди: 1
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: