ВАЖЛИВО

Ринок землі можна вводити, коли будуть кредити під 2–3%, – Ігор Палиця

15.09.2020 18:02
https://agronews.ua/

Ринок землі в Україні можна вводити лише тоді, коли нинішні власники паїв отримають рівні можливості з великим капіталом, а держава унеможливить рейдерство та беззаконня в цій сфері. Про це під час форуму прихильників партії «ЗА МАЙБУТНЄ» в Одесі заявив лідер політсили Ігор Палиця, пише agronews.ua.

«В Україні сьогодні 40% «білих плям» у Держгеокадастрі, а Президент і монобільшість уже хочуть продавати цю землю. Кому? Іноземцям. Як це буде відбуватися, я скажу: на одну «білу пляму» буде чотири акти й почнеться війна. Як у «Кайдашевій сім’ї» – за кожен шматочок цієї землі», – вважає народний депутат. 

Ігор Палиця наголошує, що ринок землі не можна вводити, доки держава не створить для цього необхідних умов.

«Народні депутати з групи «ЗА МАЙБУТНЄ» не голосували за цей закон і подали до Конституційного Суду, щоб припинити продаж землі, доки він не стане цивілізованим. Чи мають право продавати землю люди, у яких є паї? Мають. Але тільки тоді, коли в них буде альтернатива. А вона полягає в можливості взяти кредит під ведення власного господарства. Не під 15%, а під 2–3%, як у Європі. Як у тих капіталістів, які прийдуть сюди купувати їхню землю», – стверджує нардеп.

Він також наголосив, що одним із важливих аспектів цих умов є безпека та захищеність ринку.

«От коли у них буде така можливість, коли прокурор, поліціянт чи СБУ-шник будуть боятися навіть близько до них підійти, якщо вони не порушують закон…. Аж тоді це все можна виводити на цивілізований ринок землі», –  наголосив Ігор Палиця.


Перегляди: 1
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: