НОВИНИ

Ідентифіковано частину російських суден, що вивозили українське зерно через окупований порт Маріуполя

09.04.2024 12:11
3

Щонайменше три суховантажі потрапили на відео російської пропаганди під час завантаження зерном у Маріуполі. Журналісти з’ясували кілька фірм-зернотрейдерів, що фігурують у документах про завантаження зерна на ці судна. Про це повідомляє Bihus.Info, пише agronews.ua.

На відео російської пропаганди з окупованого порту Маріуполя неодноразово потрапляв процес завантаження зерна на кілька російських суден. Серед них контейнеровози STK-1003 і STK-1016 пітерської фірми “Удаленный Морской Терминал” і теплоход Mezhdurechensk, що належать ростовській “УК “Река-Море” російського підприємця Гєннадія Арустамова, у минулому капітана буксира. 

Дані трекінгових сервісів підтверджують їхнє перебування в окупованому українському порту та подальше пересування в порти Ростова-на-Дону, Азов, Кавказ, Єйськ.

Управляє загарбницьким флотом в Маріуполі російська держкомпанія “Роскапстрой”.

Відповідно до документів, наданих Bihus.Info центром “Миротворець”, зерно з окупованих територій на ці судна вантажили кілька компаній.

Зокрема на всі три згадані судна у 2023 році вантажила пшеницю російська фірма “Санагро”, зареєстрована в Ростові-на-Дону наприкінці 2022-го. Вона належить Миколі Міщуку, який раніше балотувався в Україні від аграрного об’єднання “Заступ”, а нині, за даними російського реєстру компаній, має російське громадянство.

У документах також фігурують московська компанія “Зорка фуд”, записана на росіянина Владіміра Наумова та білоруску Татьяну Пашкєвіч, і “Аста Груп”, зареєстрована в окупованому Донецьку, належить громадянину росії Роберту Асатряну.Перегляди: 9
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: