НОВИНИ

Ідеальний контроль глибини висіву сівалки Tempo L 24

29.01.2024 11:42
anhede-180426-155513-05463-print

Велика ширина захвату сівалок точного висіву є як їхньою перевагою так і недоліком. Адже досягти високої точності висіву насіння на крайніх секцій досить не просто.

Але для сівалок Tempo L від компанії Väderstad це не проблема. Всі широкозахватні сівалки мають функцію гідравлічного довантаження крил та висівних секцій, що дає змогу перенести вагу з центральної частини машини на зовнішні крила. Завдяки цьому Tempo реагує на будь-які нерівності поля забезпечуючи рівномірність висіву насіння за глибиною та, відповідно, рівномірність появи сходів.

Крім того, максимальний тиск на сошник висівних секцій сівалок Tempo може становити 325 кг, що дає змогу сіяти на високій швидкості в різних польових умовах і при різних системах обробітку ґрунту. Притискне зусилля регулюється за допомогою гідравлічного циліндра. Завдяки цьому є можливість дистанційного встановлення притискного зусилля висівних секцій. Тому ви завжди матимете однакову глибину висіву різних секцій по всій ширині захвату сівалки.

Завдяки важким висівним секціям і ефективним очисникам ряду можливе точний висів насіння таких культур як ріпак навіть під час висіву безпосередньо в стерню на полях із великою кількістю пожнивних решток.

За встановленої глибини висіву колеса контролю глибини висівних секцій сівалки забезпечують стабільне розміщення насіння на задану глибину. При цьому спостерігалася задовільна рівномірність глибини: середньоквадратичне відхилення становить не більше ±0,5-0,6 см.Перегляди: 443
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: