НОВИНИ

Ідеальне передпосівне рішення від BEDNAR

21.02.2022 16:04
Без назви-2

Вдалий старт для сільгоспкультур за будь-яких умов гарантує компактор SWIFTER. Про свій досвід експлуатації агрегата розповідають українські аграрії, пише  agronews.ua.

Кліматичні та економічні виклики відчутно звужують рамки агровиробництва. Тож технологія має бути раціональною й ресурсоощадною, витрати — обґрунтованими, а техніка — точною й надійною. Особливо, коли йдеться про стартові умови для майбутнього врожаю.

Передпосівний обробіток — справа філігранна. Тут має значення як кожен технологічний елемент, так і їх поєднання. Та ще й поля такі різні — за своєю історією обробітку, агрономічними й біологічними параметрами.

Як оптимізувати підготовку ґрунту до сівби та забезпечити рослинам ідеальне посівне ложе?

Компактор SWIFTER поєднує дев’ять робочих операцій, необхідних для підготовки ідеального ґрунту під сівбу за один прохід, навіть у грубій борозні. SWIFTER застосовують як для традиційної технології, так і для мінімального обробітку ґрунту. Конструкція дозволяє швидку заміну робочої секції рами з стрілчатими лапами на раму з гама-сошниками або раму з SB-секціями.

Завдяки високій робочій швидкості до 15 км/год агрегат має підвищену продуктивність. Застосування самоочисних подвійних Crosskill-котків забезпечує кращий подрібнювальний ефект та прикочування. А використання необслуговуваних підшипників говорить про довговічність та якість агрегату.

Лінійка агрегатів BEDNAR SWIFTER досить широка — до неї входять навісні (3–5 м), напівнавісні і причіпні (4–18 м) моделі. За бажанням агрегат можна оснащувати гідравлічними регулюваннями — наприклад, налаштування глибини можна виконувати безпосередньо з кабіни трактора.

Завдяки незалежному кріпленню робочих секцій SWIFTER ідеально витримує глибину обробітку, копіюючи рельєф поля. При цьому агрегат працює на розворотах не виміляючи робочі органи.

Стрілчасті лапи завширшки 280 мм розташовані у два ряди з повним перекриттям і забезпечують підрізання ґрунтового профілю по всій ширині захвату агрегата, що дозволяє створити якісне посівне ложе. Завдяки робочому куту лап ґрунт інтенсивно обробляється, що сприяє створенню розпушеного верхнього шару. Кожну лапу закріплено за допомогою підпружиненої стійки Flexi, що створює 3D ефект (горизонтальний і вертикальний рух), одночасно захищаючи лапу від пошкодження.

Стрілчасті лапи застосовують, коли треба розпушити й перемішати ґрунт на глибині від 2 до 10 см. Вони безпечно розпушують, збагачують киснем і сприяють якнайшвидшому прогріванню ґрунту, не підіймають мокрі грудки на поверхню. Це зберігає вологу, яка потрібна для швидкого проростання й розвитку культур.

Для весняної підготовки ґрунту, особливо під посів цукрового буряку, застосовують SB-лапи, які розташовуються у чотири ряди на S-подібних стійках. Лапи встановлено під таким кутом, що не викликає вертикального перемішування ґрунту і дозволяє зберегти весняну вологу. Одночасно зменшується потреба в потужності агрегату під час роботи.

SWIFTER може бути оснащено двома типами передніх вирівнюючих планок: механічна планка або гідравлічна планка Crushbar, що має кращу прохідність по великій кількості рослинних решток, а також забезпечує зручність та легкість налаштування з кабіни трактора.

???? Завдяки використанню навісних бункерів FERTI-BOX, а також причіпних бункерів FERTI-CART FC та COMBO SYSTEM CS, є можливість внесення добрив під час роботи агрегату.

Читайте також: Якісний обробіток ґрунту разом з BEDNAR: результат гарантованоПерегляди: 3
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: