НОВИНИ

Група АГРОТРЕЙД експортувала продукцію до 20 країн

26.08.2020 10:02
db42352f-0e19-405a-85b4-fb0765ad49e9

Єгипет, Туреччина, Іспанія, Ліберія та Китай стали основними імпортерами зерна Групи АГРОТРЕЙД. Загалом за маркетинговий рік 2019/2020 компанія експортувала понад 300 тисяч тонн органічної та конвенційної продукції в 20 країн світу. Про це повідомила пресслужба компанії, пише agronews.ua. 

Цього року українські трейдери стикнулися з нестандартними викликами: пандемія, коливання цін, падіння гривні. Утім, завдяки низці правильних рішень для Групи АГРОТРЕЙД маркетинговий рік 2019/2020 пройшов успішно. 

Так, значну частину кукурудзи компанія продала, уклавши форвардні угоди ще в лютому 2019 року.

«Продаючи продукцію на початку року з відвантаженням, запланованим на жовтень-листопад, ми заздалегідь забезпечили логістику й уникли залежності від осіннього зниження ціни на кукурудзу. А під час карантину необхідно  було прийняти рішення щодо продажу залишків кукурудзи та пшениці. Ми вирішили почекати й не прогадали», — розповідає директор департаменту зовнішньої торгівлі Групи АГРОТРЕЙД Андрій Бут. 

Щодо органічної продукції, то цього року найбільші партії відправилися до Нідерландів і Норвегії, також серед покупців були компанії з Ізраїлю та Німеччини. Загалом в ці країни експортовано 5 252 тонн органіки. Особливий попит мали пшениця та кукурудза.

За словами Андрія Бута, в Україні органічна продукція не популярна. Тому основним покупцем Групи АГРОТРЕЙД залишається ринок Євросоюзу. Проте конкурувати на ньому стає дедалі складніше. Особливо це стосується фуражних зернових. 

«Кількість місцевих фермерів, які вирощують органіку, збільшується. До того ж, європейцям простіше купити продукцію, виготовлену в ЄС, тому доводиться конкурувати ціною і підтримувати належну репутацію, щоб мати довіру покупців», — ділиться Андрій Бут.  

В планах компанії на наступний рік — експортувати органічні соняшник і кукурудзу в США та Канаду. Для цього Група АГРОТРЕЙД подала заявку на отримання відповідного сертифікату. 

Про компанію:

Група АГРОТРЕЙД — вертикально інтегрований холдинг агропромислового циклу: виробництво, зберігання, переробка та торгівля сільськогосподарською продукцією. Заснований в 1998 році. Засновник і генеральний директор Всеволод Кожемяко.

Холдинг обробляє 70,5 тис. га землі в Чернігівській, Сумській, Полтавській та Харківській областях. Профільні культури — соняшник, кукурудза, озима пшениця, соя, рапс.

Група володіє мережею елеваторів загальною ємністю одночасного зберігання 570 тис. тонн і посідає восьме місце серед найбільших власників елеваторів в Україні.

Під власною торговою маркою Agroseeds компанія виробляє високоякісне репродуктивне гібридне насіння кукурудзи та соняшнику і сортове насіння озимої пшениці, сої та інших культур. Насіння допрацьовується на заводі потужністю 20 тис. тонн на рік на базі елітного насіннєвого господарства в Харківській області, обладнаному високотехнологічним обладнанням компанії Cimbria.

У 2016 році в холдингу засновано органічне землеробство, відповідність якого європейським стандартам підтверджено сертифікатом «Органік стандарт».


Перегляди: 2
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: