НОВИНИ

Генетики клонували корову, яка дає 18 тонн молока 

03.02.2023 18:15
kitayski-genetiki-klonuvali-korovu

Науковці з Північно-Західного університету сільського та лісового господарства КНР провели клонування корови високопродуктивної голштинської породи, яка здатна щорічно давати 18 т молока. Усього вдалося клонувати трьох телят, використовуючи метод перенесення ядер соматичних клітин. Про це повідомляє Global Times, пише agronews.ua.

За словами керівника наукової групи Цзінь Япіна, успішно здійснений експеримент має високе значення для відродження тваринницької галузі Китаю, адже сьогодні близько 70% молочних корів на фермах країни імпортовано з інших країн.

«Це дозволяє сконцентрувати та зберегти економічно доцільним чином найкращих корів у країні, і це успіх у зусиллях країни щодо відродження свого сільськогосподарського сектору з життєво важливою племінною худобою», — зазначає Цзінь Япін.

Він додав, що потрібно 2-3 роки на те, щоб створити стадо, що складається з більш ніж 1000 суперкорів, яке стане міцною основою для вирішення проблеми залежності Китаю від постачання тварин з-за кордону.Перегляди: 6
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: